Proszek antykorozyjny Warszawa, czyli o zaletach emiterów

Proszek antykorozyjny Warszawa, czyli o zaletach emiterów

Korozja rozpoczyna się w momencie, kiedy to wilgoć, która znajduje się w powietrzu, zaczyna osiadać się na metalu. Wilgoć działa jak przewodnik dla przepływu między anodami a katodami na powierzchni metalu. Skutkiem tego procesu jest widoczny nalot, korozja lub po prostu rdza i są to efekty tego utleniania.

Proszek antykorozyjny Warszawa – pochłaniacze wilgoci i emitery VCI

Do zapobiegania procesu korozyjnego stosuje się często lotne inhibitory korozji, które parując, wypełniają otaczająca atmosferę lotnymi cząsteczkami o właściwościach ochronnych. Docierają one do wszystkich, nawet tych najtrudniej dostępnych powierzchni. Skraplają się na każdej powierzchni metalowej, a w obszarach wilgotnych dysocjują na jony. Lotne cząsteczki przyciągane są automatycznie do obszarów katodowych i anodowych w mikroogniwach korozji i tworzą cienką warstwę ochronną, która hamuje rozwój procesu korozyjnego, a wytworzona warstwa sama się naprawia i odtwarza dzięki kolejnym parom inhibitora, które się skraplają.

Różne produkty z VCI oprócz funkcji antykorozyjnych posiadają również funkcje antystatyczne, czyszczące, odrdzewiające, chłodzące, smarujące, ochrony powierzchniowej czasowej lub stałej.

Jednym z takich produktów z VCI są emitery VCI, których składnikiem jest proszek antykorozyjny Warszawa. Są to także kapsuły, które wydzielają lotne inhibitory. Zapewniają one również ochronę przed rdzą wewnątrz zamkniętych metalowych przestrzeni takich jak obudowy urządzeń elektrycznych i elektronicznych, np. szafy sterownicze.

Główną zaletą stosowania emiterów VCI jest ich uniwersalność. Bardzo dobrze sprawdzają się jako standardowa antykorozja, jaką są opakowania VCI, a to dzięki większemu stężeniu ochronnych molekuł VCI czym podnosi się poziom ochrony zapakowanego przedmiotu. Rozmiary saszetek, które zawierają proszek antykorozyjny Warszawa, są dostosowane do objętości chronionej powierzchni. Takie rozwiązanie zapewnia optymalną ochronę antykorozyjną zabezpieczanych nimi produktów.

Popularne tagi : odrdzewiacz , oleje antykorozyjne , folia aluminiowa , folia antykorozyjna , płyn antykorozyjny , papier antykorozyjny , smar antykorozyjny , papier VCI

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
antykorozja

Dojazd:

codeengineers

Relacje

Z ostatniej chwili x