jeśli masz maly budzet to u nas znajdziesz zegarki z podwojnym wyświetlaczem za mniej niz 100 zlotych! - modne zegarki z podwojnym wyświetlaczem - jeśli masz maly budzet to u nas znajdziesz zegarki z podwojnym wyświetlaczem za mniej niz 100 zlotych!
wyjazdy z jogą http://bizneskatalog.esy.es/sport-i-turystyka/ Zapraszamy na wyjazdy z jogą Jeśli jesteś miłośnikiem jogi, zapraszamy na wyjazdy z jogą w tym sezonie. Sprawdź ofertę
Zegarki damskie tanie - znajdź idealny dodatek do codziennej stylizacji, zapraszamy! E papieros https://lulany.pl/oryginalny-moti-wielokrotnego-napelniania-zestaw-do-e-papierosa-z-500mg-wbudowany-akumulator-1-8ml-pojemnosc-e-papieros-vape-podstawy-polityczne-w-renova-zero-przeciagnij-nano     
tunika plażowa   tunika plażowa   japońskie noże kuchenne kute   rustykalne krany   kulki klip .pl   ciemnoczerwony kamień szlachetny   szlauch ogrodowy   walizka qube   angela sklep online   https://fashionetta.org/pl/page/42/   Kasa fiskalna Posnet NEO

Ładowarki teleskopowe – co powinieneś o nich wiedzieć

Ładowarki teleskopowe – co powinieneś o nich wiedzieć

Nie ma wątpliwości, ze każdy z nas choć raz widział pojazd jakim jest ładowarka teleskopowa. Czasem nawet nie mieliśmy świadomości, że pojazd który widzimy to właśnie ona. Rolnicy i przedsiębiorcy bardzo cenią te maszyny ze względu na ich uniwersalność.

Dla ułatwienia wyjaśnimy kilka kwestii związanych właśnie z ładowarkami teleskopowymi.

Ładowarki teleskopowe – czym są

Zacznijmy od wyjaśnienia czym są te tajemnicze maszyny. Otóż, ładowarki teleskopowe to nic innego jak wózki podnośnikowe z wysięgiem. Ten rodzaj pojazdów zaliczany jest do kategorii wózków widłowych specjalizowanych. Są maszynami uniwersalnymi i wielozadaniowymi. Ich cechą charakterystyczną jest wysoka wydajność – ich udźwig wynosi nawet do 22 tony, a maksymalna wysokość na którą mogą podnieść ładunek to około 30 m.

Ładowarki teleskopowe – uprawnienia

Kiedy już wiesz co to za maszyny, pora na wiedzę odnośnie uprawnień. Jako że te ładowarki są wózkami specjalizowanymi, automatycznie do ich prowadzenia i obsługi wymagane są uprawnienia na ładowarki teleskopowe  I WJO. To najszersza kategoria uprawnień, która upoważnia nas do obsługi również pozostałych wózków jezdniowych.

Ładowarki teleskopowe – klasyfikacja

Ładowarki teleskopowe dzielimy na dwie kategorie. Pierwsza z nich to ładowarki czołowe, które posiadają wysięgnik zamontowany po prawej stronie maszyny oraz kabina operatora jest nieruchoma. Główną cechą charakterystyczną tej grupy ładowarek jest ich duży udźwig.

Druga kategoria ładowarek to ładowarki obrotowe. Te wyposażone są w dodatkową głowicę obrotową, dzięki czemu można wykonać obrót kabiny operatora o 360 stopni. Cechą charakterystyczną dla tych ładowarek jest ich duża wysokość podnoszenia.

 

Jeśli jesteś zainteresowany kursem na ładowarkę teleskopową i zdobyciem uprawnień zajrzyj na szkolenia-osjaków.pl

Zadzwoń:

Zobacz stronę:
https://www.szkolenia-osjakow.pl/kontakt
uprawnienia na ładowarki teleskopowe

Dojazd:

codeengineers

Relacje

Z ostatniej chwili x